بریس پا

بریس پا

بریس پا

افراد در سنین بالا باید با چالش های زیادی روبرو شوند که می تواند اعتماد به نفس آنها را تحت تاثیر قرار دهد. یکی از رایج ترین مشکلات کاهش تحرک است. گاهی اوقات، کودکان باید با مشکلات مربوط به اندام مانند مشکلات مچ پا، زانو، مچ دست یا آرنج نیز مواجه شوند. فیزیوتراپیست آنها ممکن است به آنها توصیه کند که بریس پا بگیرند. اخیراً تقاضا برای دستگاه های ارتودنسی افزایش یافته است. برای افرادی که از این اصطلاح آگاه نیستند، آنها بریس های خارجی هستند که توسط بزرگسالان و کودکانی که با مشکلات مربوط به اندام مواجه هستند استفاده می کنند.

مزایای بریس های پا

ثبات بیشتر
تراز بهتر اسکلتی عضلانی
افزایش تحرک و کاهش وابستگی به دیگران

محصول مناسب را انتخاب کنید

اگر می خواهید از تمام مزایای بریس های پا یا ساق پا بهره مند شوید، باید دانش خود را در مورد این دستگاه های ارتودنسی افزایش دهید. با وجود بسیاری از انواع دستگاه های ارتودنسی موجود در بازار، انتخاب یکی از آنها اغلب به یک چالش تبدیل می شود. اگر می خواهید بریس ساق پا بخرید که برای فرزندتان مفیدترین باشد، ابتدا با یک فیزیوتراپیست تماس بگیرید. آنها قبل از پیشنهاد محصول مناسب، ارزیابی مشکل را انجام خواهند داد. بهتر است با یک شرکت معتبر تامین کننده تجهیزات پزشکی، جراحی و تجهیزات بیمارستانی تماس بگیرید. شما می توانید انتظار داشته باشید که محصولات قابل اعتماد را با قیمت رقابتی و خدمات عالی مراقبت از مشتری دریافت کنید.

چند نوع بریس پا که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

ارتز پا

ارتزهای پا به عنوان اینسرت نیز شناخته می شوند. اگر کودک شما از مشکلات مربوط به اندام رنج می برد، می توانید ارتز پا را داخل کفش او قرار دهید. آنها می توانند نرم یا سفت باشند. همچنین می‌توانید آنها را سفارش دهید زیرا به خوبی جا می‌شوند و می‌توانند بهترین راه‌حل برای مشکلات مربوط به اندام شما باشند.

ارتز مچ پا

این پابندهای L شکل به طور گسترده برای کنترل مفاصل مچ پا و پا استفاده می شود. آنها برای کنترل و پشتیبانی بهتر تا ناحیه وسط ساق پا بالا می روند. اگرچه ارتزهای مچ پا که با استفاده از فلز ساخته می شوند محبوبیت بیشتری دارند، اما می توانید آن هایی را که با پلاستیک یا فیبر کربن ساخته شده اند نیز انتخاب کنید.

ارتز زانو

بریس های ساق پا، به ویژه برای حمایت از زانوی فرد، به عنوان ارتز زانو شناخته می شوند. شما باید آنها را از بالای زانو تا زیر زانو بپوشید.

ارتز زانو مچ پا

آنها همچنین به عنوان KAFO شناخته می شوند و برای ایجاد ثبات لازم در مچ پا، پا و زانو استفاده می شوند تا بتوانید به راحتی در اطراف حرکت کنید.

ارتز باسن-زانو-قوزک پا

HKAFO ها یا ارتزهای لگن-زانو- مچ پا، کمربند یا نوارهایی هستند که برای حمایت از مچ پا، زانو یا مفاصل پا در اطراف لگن استفاده می‌شوند. گزینه تعیین موقعیت بستگی به نیازهای حرکتی و ایستادن بیمار دارد.

از آنجایی که اکنون از انواع رایج بریس های پا آگاه هستید، زمان آن رسیده است که با توجه به نیازهای حرکتی خود یکی را انتخاب کنید.

منبع ترجمه:

https://www.krlynch.com/know-more-about-leg-braces-before-buying-one/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.