قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات وب سایت تیدا طب تجارت پاسارگاد:

توجه: تجهیزات پزشکی و بیمارستانی فقط در اختیار پزشکان و درمانگاه ها و بیمارستان ها قرار میگیرد.

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت تیدا طب تجارت پاسارگاد به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب سایت نتیدا طب تجارت پاسارگاد و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت نوین زعفران از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های وب سایت نتیدا طب تجارت پاسارگاد منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت تیدا طب تجارت پاسارگاد تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت تیدا طب تجارت پاسارگاد اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

لطفا برای ثبت شکایات به info@tidateb.ir ایمیل بزنید و یا با شماره ی ٣٨٤٣٩٨٠٥-٠٥١ تماس بگیرید.

هنگامی که شما از خدمات وب سایت تیدا طب تجارت پاسارگاد استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به وب سایت تیدا طب تجارت پاسارگاد ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وب سایت تیدا طب تجارت پاسارگاد به صورت الکترونیکی به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

وب سایت تیدا طب تجارت پاسارگاد به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. وب سایت تیدا طب تجارت پاسارگاد متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت وب سایت نوین زعفران ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت تیدا طب تجارت پاسارگاد ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت تیدا طب تجارت پاسارگاد جزئی از اموال فروشگاه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت تیدا طب تجارت پاسارگاد است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت تیدا طب تجارت پاسارگاد محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. وب سایت تیدا طب تجارت پاسارگاد به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در وب سایت تیدا طب تجارت پاسارگاد ، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند وب سایت تیدا طب تجارت پاسارگاد همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در وب سایت تیدا طب تجارت پاسارگاد به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای وب سایت تیدا طب تجارت پاسارگاد محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

وب سایت تیدا طب تجارت پاسارگاد مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای وب سایت تیدا طب تجارت پاسارگاد محفوظ است.